www.czekofontanny.pl - Sprzedaż i wynajem czekoladowych fontann. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Start
 
Najczęściej Zadawane Pytania
Rezerwacja fontanny
Przysmaki do Fontann
Foto Galeria
O nas
Referencje
Sprzedaż urządzeń
Sprzedaż czekolady
 

Dołącz do sieci czekofontanny.pl
Zarabiaj razem z nami
Kliknij tutaj

Najczęściej zadawane pytania odnośnie fontann

Czy czekoladowa fontanna używa prawdziwej czekolady?

 • Tak, używamy wysokiej jakości belgijskiej czekolady firmy Barry Callebaut

  Jak dużo czekolady oferujecie?

 • W cenie standardowej jest tyle czekolady, ile jest w stanie jednorazowo pomieścić fontanna. Ilość czekolady zależy od pakietu oraz fontanny, którą Państwo wybierzecie. Oczywiście można zamówić kilka fontann lub np. jedną wraz z większą ilością czekolady, którą będzie można uzupełnić podczas przyjęcia. Takie rozwiązanie jest optymalne w przypadku kiedy budżet przeznaczony na atrakcje jest bardzo ograniczony.

  Jak wiele osób jest w stanie obsłużyć fontanna?

 • Tak naprawdę najpierw należy dobrać odpowiednią ilość czekolady, stosowną do ilości gości, a następnie ilość i rodzaj fontann. Dla przykładu, fontanna CF75PRO wraz z 5kg czekolady wystarczy dla 40-100 osób, fontanna CF112PRO wraz z 12,5 kg czekolady wystarczy dla 200-250 osób. Innymi słowy, każde 5kg czekolady wystarcza dla 100 osób. Jeżeli wiadoma jest już w przybliżeniu liczba gości którzy będą na przyjęciu, to wiadomo też ile będzie potrzeba czekolady. W następnym kroku dobiermay fontannę o wystarczającej pojemności i wielkości aby mogła obsłużyć Twoją imprezę.

  Czy muszę samodzielnie ustawić, uruchomić, a po przyjęciu posprzątać i umyć urządzenie?

 • Istnieją dwa wariany:

  1. W przypadku wybrania opcji z obsługą - my możemy zrobić wszystko za Ciebie.
  Przyjeżdżamy na ok. godzinę przed przyjęciem i wszystkim się zajmujemy. Fontanna wraz z dodatkami zostaje rozstawiona, a czekolada odpowiednio wcześniej rozpuszczona. Kiedy Twoi goście przybędą, poczują unoszący się wszędzie słodki zapach czekolady. Po wszystkim zajmiemy się posprzątaniem i umyciem fontanny. Ty musisz tylko cieszyć się swoim przyjęciem!

  2. W przypadku wypożyczenia samych urządzeń i czekolady - Musisz samodzielnie ustawić i przygotować fontannę do pracy. Na drugi dzień po przyjęciu zwracasz umyte urządzenia. Organizacja owoców i przystawek również będzie spoczywać na Twoich barkach. Należy pamiętać o tym, że owoce przy fontannie trzeba na bieżąco uzupełniać. Przy wypożyczaniu bez obsługi pobieramy też kaucję zwrotną na wypadek uszkodzenia urządzenia.

  Jak długo mogę mieć fontanny na moim przyjęciu?

 • Fontanna może pracować bez przerwy aż skończy się czekolada lub przyjęcie.

  Czy są jakieś wymogi jeżeli chodzi o elektryczność, czy sposób ustawienia?

 • Konieczny jest solidny, wypoziomowany stół. Tylko na wypoziomowanym stole czekolada będzie poprawnie spływała - równomiernie po każdej stronie. Twoja restauracja powinna ponadto zapewnić dwa obrusy (okrycia stołu), pasujące kolorystycznie do wystroju sali. Częściowo fontanna jest też przystrajana przez nas.
  Fontanna wymaga uziemionego gniazdka 230V w odległości do 3 metrów od miejsca ustawienia

  Jakie dodatki mogą być używane do jedzenia z czekoladą?

 • Rodzaj dodatków jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią. Przykładem mogą być: truskawki, ananas, brzoskwinie, pianki, precle, rurki z kremem, ciastka, winogrona itd.
  Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji na ten temat: Stosowane Przysmaki

  Kto dostarcza przysmaki?

 • Wiele restauracji jak i sal bankietowych nie pozwala na przynoszenie elementów żywności z zewnątrz. Wszelkie dodatki powinny być zawarte w umowie z z salą bankietową, tak samo jak wszystkie inne elementy cateringu. Na ogół Twój szef cateringu dostarcza przysmaki do fontanny. My też możemy dostarczyć przysmaki - za dodatkową opłatą, w zależności od rzeczy które wybierzesz. Standardowo zestaw pięciu różnych przysmaków kosztuje 3,5 zł. od osoby. Rodzaje dodatków do fontanny wybieramy razem z Tobą odpowiednio wcześniej.

  Czy dostarczacie dekoracje do fontany?

 • Oczywiście – Przystrajamy fontanny materiałami satynowymi, na ogół w kolorze złotym, granatowym lub brązowym. Zastosowanie znajdują również ozdobne podświetlane podesty. Jeżeli uważasz, że lepszy będzie inny rodzaj dekoracji (kolorystyka, styl, itp.), poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej a przygotujemy wszystko według Twoich zaleceń.

  Czy czekoladowa fontanna może być użytkowana na powietrzu?

 • Nie, ponieważ aromat czekolady przyciąga owady - w szczególności pszczoły i osy. Poza tym utrzymanie odpowiedniej, stałej temperatury czekolady jest niezbędne aby fontanna działała prawidłowo i czekolada spływała równomiernie z każdej strony. Trudne również jest utrzymanie całości w pożądanym stanie, kiedy działanie nawet małego wiatru powoduje rozbryzgiwanie się czekolady.


  Jakie rejony kraju obsługujecie?

 • Docieramy wszędzie na terenie Polski. Ciągle przybywa nowych placówek zrzeszonych w sieci czekofontanny.pl. Na Stronie rezerwacji uzyskasz informację na temat najbliższego Tobie przedstawicielstwa. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma naszego przedstawicielstwa, możemy wysłać urządzenia wraz z czekoladą kurierem. Po uroczystości odsyłasz fontannę do nas. W przesyłce będzie instrukcja odnośnie uruchomienia fontanny, czyszczenia, przygotowania czekolady itp. Obsługa fontanny będzie wówczas domeną twojego szefa cateringu

  Czy w momencie rezerwacji wymagana jest zaliczka?

 • Tak, podczas rezerwacji spisujemy umowę, ustalamy szczegóły i pobieramy 50% zaliczki. Liczba rezerwacji jest ograniczona a umowy podpisywane są w kolejności zgłoszeń na daną datę. Rezerwacja jak i wpłata zaliczki muszą nastąpić najpóźniej na 14 dni przed Twoim przyjęciem.

  Zadzwoń żeby zarezerwować Twoją fontannę dzisiaj!
  tel. kom.
  783 364 512

  e-mail: rezerwacje@czekofontanny.pl

   

 •  

   


   

  Website Design provided by Czekofontanny.pl
  Copyright 2013 [Czekofontanny.pl]. Wszelkie prawa zastrzeżone.